І молодша група № 1 "Краплинка"

Вихователька Веременко Тетяна Іванівна

/Files/images/mereja_grup/20200625_093250.jpg

Помічник виховательки Невгад Юлія Сергіївна

/Files/images/animashki-linii-686.gif

І молодша група № 2 "Віночок"/Files/images/zanyattya/DSCN0045.JPG

/Files/images/zanyattya/DSCN0048.JPG

Вихователька Вошко Олександра Петрівна
/Files/images/zanyattya/DSCN0036.JPG

Помічник виховательки Новицька Любов Миколаївна

/Files/images/mereja_grup/20200625_092416.jpg

/Files/images/animashki-linii-686.gif

Середня група № 3 "Веселі гномики"/Files/images/zanyattya/DSCN9914.JPG

Вихователька Подік Наталія Михайлівна/Files/images/zanyattya/DSCN9988.JPG

Помічник виховательки Стрельченко Олена Григорівна
/Files/images/zanyattya/DSCN9986.JPG

/Files/images/animashki-linii-686.gif

Середня група № 5 "Веселка"
/Files/images/zanyattya/DSCN9808.JPG

/Files/images/zanyattya/DSCN9805.JPG

Вихователька Скрима Інна Володимирівна/Files/images/zanyattya/DSCN9386.JPG


Помічник виховательки Шкапа Ольга Анатоліївна

/Files/images/mereja_grup/20200625_154015.jpg

/Files/images/animashki-linii-686.gif

ІІ молодша група № 12 "Зірочка"
/Files/images/zanyattya/DSCN9902.JPG

/Files/images/zanyattya/DSCN9909.JPG

Вихователька Чебер Катерина Сергіївна

/Files/images/vihovatel/20171214_095809.jpg

Вихователька Богославець Тетяна Іванівна

/Files/images/mereja_grup/20200625_094848.jpg

Помічник виховательки Шевчук Анна Анатоліївна

/Files/images/mereja_grup/20200625_094429.jpg

/Files/images/animashki-linii-686.gif

Старша група № 6 "Зайченята"

/Files/images/mereja_grup/DSC07070.JPG

Вихователька Cіренко Аліна Михайлівна

/Files/images/mereja_grup/20190916_111731.jpg

Вихователька Гречок Валентина Андріївна /Files/images/vihovatel/IMG-d493ce78f744605663b906619fe34469-V.jpg

Помічник вихователки Кушка Альона Валеріївна

/Files/images/mereja_grup/20200625_152840.jpg

/Files/images/animashki-linii-686.gif

Старша група № 10 "Бджілка"
/Files/images/zanyattya/DSCN0053.JPG

/Files/images/zanyattya/DSCN0057.JPG

Вихователька Савчук Жанна Григорівна/Files/images/zanyattya/DSCN0064.JPG

/Files/images/animashki-linii-686.gif

Старша група № 11 "Курчатко"

/Files/images/zanyattya/DSCN9921.JPG
/Files/images/zanyattya/DSCN9930.JPG

Вихователька Жукова Надія Акимівна/Files/images/zanyattya/DSCN9938.JPG

Вихователька Савченко Ганна Василівна

/Files/images/mereja_grup/20200625_153405.jpg

Помічник виховательки Турчин Вікторія Миколаївна

/Files/images/zanyattya/DSCN9949.JPG

/Files/images/animashki-linii-686.gif

Старша група № 4 "Капітошка"
/Files/images/zanyattya/DSCN9882.JPG

/Files/images/zanyattya/DSCN9874.JPG

/Files/images/animashki-linii-686.gif

Старша група № 7 "Калинка"

/Files/images/zanyattya/DSCN9855.JPG

/Files/images/zanyattya/DSCN9863.JPG

Вихователька Толочко Катерина Анатоліївна
/Files/images/zanyattya/DSCN0006.JPG

Помічник виховательки Теплюк Ірина Василівна
/Files/images/zanyattya/DSCN0010.JPG

/Files/images/animashki-linii-686.gif

Старша група № 8 "Сонечко"
/Files/images/zanyattya/DSCN9425.JPG

Вихователька Тищенко Анна Олександрівна

/Files/images/mereja_grup/IMG-9b8bcd8f63cb877a60084f6f021db179-V.jpg

Помічник виховательки Скряга Тетяна Анатоліївна
/Files/images/DSCN9828.JPG

/Files/images/animashki-linii-686.gif

ІІ молодша група № 9 "Полуничка"
/Files/images/zanyattya/DSCN0110.JPG

/Files/images/zanyattya/DSCN0101.JPG

Вихователь Радченко Тамара Сергіївна
/Files/images/zanyattya/DSCN0021.JPG

Помічник виховательки Романенко Ольга Григорівна

/Files/images/mereja_grup/20200625_100832.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 602